Şehirler Arası Nakliyat – Ankara Nakliyat

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT
Başka bir şehire kimi zaman iş, kimi zaman ev değişimi sebebi ile gidilebilir. Gideceğimiz şehri tanımamak özellikle ev bulmak konusunda dezavantajdır. Eviniz hazır olsa bile nakliye ve taşınma işleri gözünüzde büyüyebilir. Oysa profesyonel şirketlerden yardım alarak bu işi kolayca çözebilirsiniz. Hem hızlı hem güvenli olan şehirlerarası taşımacılık hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Bu hizmet içinde eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi vardır. Bu hizmete evden eve taşıma da denilir. Böyle denilmesinin nedeni ise asansörler kullanılmasıdır.

Yeni bir eve veya ofise taşınma öncesinde planlanması gerekli olan en önemli işlerden biri nakliyedir. Eşyalarınızın güvenle, herhangi bir hasar görmeden taşınmasını sağlamak amacıyla alanında uzman ve tecrübeli bir firmayla çalışmanız son derece önemlidir. Özellikle şehirlerarası taşınma planlarınızı yaparken stressiz ve problemsiz bir taşınma süreci yaşamak için nakliye şirketinize güvenmeniz gerekmektedir.

Şentepe Nakliyat ile Yeni Hayatınıza Taşının

Taşınmak yalnızca eşyaların biyerden alınıp diğer bir yere götürülmesi demek değil. Gidilecek mesafe uzadıkça alınacak rizikolar de artıyor. Bu nedenle şehirlerarası taşımacılık, daima endişeye neden oluyor. Ancak, bu işi uzmanlerden oluşan bir ekibe devrettiğinizde içinizin rahat etmemesi için hiçbir sebep yok. Şentepe Nakliyat size tam da bu uzmanliği ve güveni bir arada sunuyor. Her ayrıntısına kadar uzman hizmet sunan Şentepe Nakliyat ile taşınma stresinden bütünüyle uzaklaşabilirsiniz.

Her Adımda Profesyonel Hizmet

Şehirler arası taşımacılık hizmeti almayı planlıyorsanız Şentepe Nakliyat evvela evinize ekspertiz gönderiyor. Çünkü güvenli ve zararsız eşya taşımacılığı için taşınacak eşyaların bilinmesi en önemlli ayrıntı. Evinize gelen ekspertiz eşyalarınızı inceliyor ve size şehirlerarası taşımacılık fiyatları konusundan bilgi veriyor ve uzman ekip tarafından size özel bir nakliye programı hazırlanıyor. Eşyalarınıza göre kamyon, personel, ekipman gibi hususlar ekspertiz incelemesi neticesinde oluşturuluyor, bu şekilde taşınma günü karşılaşılacak sürprizlerin önüne geçilebiliyor.

Sağlam ambalajlanmayan ürünler taşıma esnasında zarar görebileceğinden şehirlerarası taşımacılıkın en hassas noktalarından biri paketleme. Şentepe Nakliyat’ın uzman ekibi planlanan taşınma günü geldiğinde eşyalarınızı yalnızca sizin için kullanılan ambalaj ürünleriyle itinayla paketliyor. Paketlenen tüm eşyalar, uygun olarak hazırlanmış araçlara yükleniyor ve şehirlerarası yolculuğuna güvenle başlıyor. Eşyalarınız yeni şehrinize ve yeni mekanınıza güvenle taşınıyor. Son aşamada eşyaların kurulumu yapılıyor, size de yeni hayatınızın tadını çıkarmak kalıyor.

Siz de uzman ve sigortalı eşya taşımacılığından yararlanmak istiyorsanız firmamızdan randevu alabilir, hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

Şehir değişikliği durumlarında kimi zaman uygun ev hemen bulunmayabilir. Bu gibi geçici durumlarda eşyalarıma ne olacak diye üzülmenize gerek yok. Eşya depolama hizmetimizden istediğiz süre yararlanabilirsiniz. Depolama hizmeti de nakliyat hizmeti gibi eşyalarınız ambalajlanarak yapılmaktadır. Eşya miktarınıza göre depo büyüklüğü değişebilir. Eşyalar evinizden alınarak firmamız tarafından temiz depolara götürülür. Uygun bir ev bulduğunuzda ise eşyaları burdan alabilirsiniz. Depolar için kesin bir süre sınırı yoktur. Anlaşma sağlandığı süre boyunca eşyalarınızı burda güvenle tutabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir