Pursaklar Nakliyat – Şentepe Nakliyat – 0 312 512 51 59

Pursaklar evden eve taşıma olarak siz kıymetli müşterilerimize çok daha iyi hizmet sunabilmek, için Üst düzey yöneticilerimiz tarafından Çalışmalar yapmaktayız.
Günümüz teknolojiyi takip ederek, yeni model araçlar Mobil asansörler ve Yeni nesil Paketleme Malzemeleri kullanmaktayız. Pursaklar’da bulanan şubemiz ile siz kıymetli müşterilerimize Hafta sonu hizmet sunmaktayız. Genelde müşterilerimiz hafta sonu cumartesi pazar günlerini tercih etmektedir. Bu sebeple siz kıymetli müşterilerimiz, Taşımadan 3 gün öncesinden randevuyu oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca Ofis Büro Taşıma İçin Bu yazıya tıklayınız.

Pursaklar evden eve taşıma
Pursaklar evden eve taşıma

Pursaklar evden eve nakliye firması olarak, siz kıymetli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Pursaklar nakliye firması olarak sizler en çok yapmış olduğumuz evden eve taşımatan bahsedelim Evden eve taşımacılık,ta Öncelikle diğer hizmetlerimizde olduğu gibi bedava dağıttığı randevu oluşturulmaktadır,randevuda belirtilen tarih ve saate göre experimiz gelip eşyalarınıza bakar ve nihai rakamı söyler mutabık kalındığı taktirde sözleşme yapılmaktadır. Pursaklar evden eve taşıma

Pursaklar asansörlü nakliyat, asansörlü nakliyat hizmetimizle Siz kıymetli müşterilerimize 25. Kata kadar hizmet sunmaktayız. Asansörlü nakliyat hizmetimiz 2.Kattan başlayıp 25.Kata kadar hizmet sunmaktayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir