Mamak Nakliyat – Şentepe Nakliyat – 0312 512 51 59

Ankara Mamak bölgesinde ikamet eden müşterilerimize, Mamak bölge içinde veya Mamak bölgesi dışında bir yere evden eve taşıma ya da iş yeri taşımacılığı konusunda ihtiyaçlarını karşılamaları için nitelikli bir hizmet vermeye hazırız. Uzman kadromuz taşımacılık ihtiyacınızı karşılayabilmek için gönüllüdür.

Mamak İlçemizle ilgili kısa bir bilgi

Mamak ilçesinin şehir merkezine uzaklıgı 7 kilometre. Dir. İlçede kültür hizmetlerini yerine getirmek için şimdiki Belediye Başkanlık Binasının yer aldığı Konservatuar Binası bulunur. Ayrıca 75. Yıl Cumhuriyet Anfi Tiyatrosu, kültürel faaliyet varlıklarından sayılabilir.Tabiat varlıkları olarak Hatip Çayı, Bayındır Barajı ve önemli 4 mesire yerlerindendir.

Özellikle Ankara’da faaliyette bulunan Şentepe Nakliyat, müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Öncelikle bedava dağıttığı ekspertiz hizmetimiz bulunur. Ücretsiz Ekspertiz hizmeti son derece önemlidir. Taşınacak eşyanın fiziki özelliği, sayısı nasıl korunması ve taşınması gerekli olduğu konusunda daha önce uzmanlarımızca değerlendirilir.

Sonrasında taşınma işlemi öncesinde taşımacılık protokolü yapılır. Sözleşmede geçen ayrıntıları harfien yerine getirmekle mükellefiz. Eğer taşınma sırasında asansör gerekiyorsa bunu da biz temin ediyoruz. Türkiye’nin 81 iline belirttiğimiz tarih ve saatte ulaşıyoruz. Evden Eve Nakliyat konusunda tecrübeliyiz.

Ayrıca Ankara Mamak bölgesinde işyeri taşıma, ofis taşıma, büro taşıma konusunda bir ihtiyacınız var ise bu tür konularda da Şentepe Lojistik olarak siz müşterilerimize yardım etmekten mutlu oluruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir