Keçiören Nakliyat – Şentepe Nakliyat – 0312 512 51 59

Ankara’nın en büyük ve kalabalık ilçelerinden birisi de Keçiören ilçesidir. Genellikle orta gelirli insanların önemli ölçüde Keçiören ilçesinde ikamet etmektedir. Büyük çaplı iş merkezleri ve İş alanlarının en yoğun olduğu ilçelerin başında gelmektedir.

Ankara Keçiören ilçesinin gelişimini tamamlamış ve altyapı, ulaşım gibi büyük çaplı problemlerini bütünüyle ortadan kaldırmıştır. Böylece çoğu insanın yaşantısının çok büyük bir oranda bu ilçemize kaymasına neden olmaktadır.

Keçiören ilçesin de nakliye hizmetini ağırlıklı olarak gerçekleştirmekteyiz. Fiyat konusunda insanlarımız genelde farklı pek çok nakliye şirketlerinden en ideal fiyat teklifini alana kadar araştırma yapmaktadır. Keçiören evden eve taşıma firması olarak bizler de sizlere en ideal ve en cazip fiyat teklifini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Şirketimizin e-posta ya da GSM numaralarından bize ulaşarak en ideal Keçiören evden eve taşıma fiyat teklifini alabilirsiniz. Şayet fiyat teklifimiz uygunluğu bakımından daha ayrıntılı inceleme için firmamızın sunmuş olduğu bedava dağıttığı ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firma tarafından sunulmakta olan fiyat teklifini kabul görmesi durumunda gerek sigortalı nakliyat gerekse standart bir taşıma ile evden eve taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Keçiören evden eve taşıma hizmetleri çeşitlilik bakımından gerek genel toplamalı ya da müşteri tarafından ambalajlanmış ve paketlenmiş eşyaların taşınmasını biçiminde değişiklik göstermektedir. Tabii ki bunun gibi pek çok ayrıntılar teklif alırken ayrıntılı olarak bizlere lanse edilerek en makul fiyatı sunabilmekteyiz.

Keçiören Nakliyat hizmeti anlaşması yapılarak taşınmanın gününü ve saatini belirliyoruz. Anlaştığımız tarih boyunca ve belirtilen saatten yarım saat erken gelerek iş iş paylaşımı yapıyoruz. Çalışma saatimiz geldiğin de ise hemen işimize başlıyoruz. Eşyaların ambalajlanması ve montaj ve de montaj işleminin problemsiz bir biçimde gerçekleşmesi için titiz bir işçilik ile işimize koyuluyoruz. Eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemi gerçekleştirilirken bir taraftan ise üstündeki numaralandırmalarına göre nakliye aracına taşınması yapılmaktadır.

Eşyaların taşıma süreci en önemli süreçlerden biri olduğu için eşyalar elemanlarımız tarafından ya da asansörlü nakliyat sistemi tarafından nakliye aracına eşyaların taşınması yapılmaktadır. Eşyalar dikkatli ve disiplinli bir biçimde taşımacılık kamyonuna üstündeki numaralara göre istif personeli tarafından dikkatli bir şekilde yerleştirilmesi yapılmaktadır.

Eşyalarını istiflenmesi taşınmanın en önemli detayını oluşturmaktadır. Çünkü eşyalar aracın seyir halinde ani fren ve kasis sonucu dökülme, devrilme, çarpma, kırılma, çizilme gibi hasarların oluşmamasındaki en önemli evrelerden birisidir. Nakliyat kamyonumuz bizlere verilen yeni adresi doğru yola çıkarak aynı dikkat ve plan çerçevesinde yeni eve eşyaların taşınması ve montaj ve de-montaj gibi işlemlerin yapılarak müşterinin isteklerini tamamlamış oluyoruz.

Nakliye firması olarak firmamız gerek şehir içi gerek şehirlerarası evden eve taşıma hizmetleri de sunmakta ve bu bu isteklere de en ideal şekilde cevaplar vermektedir. Ofis ve büro, parça eşya gibi sektörümüzün getirdiği farklı nakliye çeşitlerini de en iyi biçimde şirket olarak üstesinden gelmekteyiz.

Keçiören nakliyat şirketi olarak bizler de işimizi en iyi biçimde yapmakta ve yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgiden kaynaklı bu zamana kadar problemsiz hizmet gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bizden hizmet alan müşterilerimizin firmamız bünyesinde memnun ayrılması için ve problemsiz bir hizmet sunabilmek için büyük çaba ile çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizi temin ederiz ki her açıdan problemsiz bir taşımacılığın gerçekleşeceği konusunda sizlere teminat vermekteyiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir