Batıkent Nakliyat – Şentepe Nakliyat – 0312 512 51 59

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Ankara bölgesinde yaşamakta olan müşterilerimiz Batıkent Evden Eve Nakliyat şirketi sayesinde 1 iş günü içerisinde taşınmaktadır. Yeni düzenin kurulması noktasında her çeşit desteği sağlamayı başaran ekiplerimiz, montaj ve paketleme çalışmalarını da hatasız bir biçimde gerçekleştirmektedir. Öncellikle eşya dolapları, ayakkabılıklar ve diğer mobilyalar marangoz ustalarımız tarafından sökülmektedir. Sökülen parçalar karton kutulara yerleştirildikten sonra araçlara yüklenmektedir. Ekiplerimiz, halılar, perdeler, avizeler içinde paketleme desteği sağlamaktadır. Batıkent nakliyat firması, evden eve nakliyat, kurumsal yük taşımacılığı, parça eşya ve iş yeri taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Tüm hizmetler anahtar teslim olacak bir biçimde verilmektedir. Ayrıca kamyon, kamyonet ilk sırada olmak üzere her çeşit araç modeli firmamız tarafından temin edilebilmektedir.

Batıkent Evden Eve taşımacılık

Batıkent Asansörlü Nakliyat
Yüksek katlı yapılarda yer alan eşyalar ustalarımız tarafından zemin kata indirilmektedir. Ancak ne kadar dikkat edilirse edilsin boşaltma sırasında mobilyalar deforme olmaktadır. Merdiven boşluklarının dar olması taşıma işlemlerini daha da zorlaştırmaktadır. Batıkent asansörlü taşıma hizmetinin amacı da bu zorluğu ortadan kaldırmaktadır. Rezidans gibi aşırı yüksek olan binalar için vinç sistemleri kurulmaktadır. Eşyalar ise bu sistemler sayesinde çok daha hızlı bir biçimde nakil edilmektedir. Batıkent taşımacılık tüm il ve ilçeler içinde asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Ayrıca eşyaların yeni binaya çıkarılması noktasında da yine söz konusu sistemler kullanılıyor. Batıkent asansörlü taşıma hizmetlerinin tamamı çok cüzi rakamlar ile verilmektedir. Hatta firmamız işçilik maliyetlerini azalttığı içinde özellikle asansör sistemleriyle hizmet sunmaya özen göstermektedir.

Batıkent Nakliyeci
Firmamız küçük eşyalar ve parça yükler içinde nakliyat desteği sağlamaktadır. Batıkent nakliyatçı firmamız sayesinde 1+1 gibi küçük daireler uygun fiyatlar ile taşınmaktadır. Ayrıca Tüm il ve ilçelere de hem evden eve taşıma hem de parsiyel taşımacılık desteği sunulmaktadır. Kesinlikle müşterilerden gelen işler komisyon karşılığında başka Batıkent nakliyatçı şirketlerine verilmemektedir. Kendi bünyemizde bulunan araçlar ve kadrolu personellerimiz ile lojistik hizmeti temin edilmektedir. Özellikle de kurumsal analarda bulunan tüm eşyalar bütünüyle sigortalı taşımacılık adı altında nakil edilmektedir. Batıkent evden eve taşıma hizmetleri içinde sigorta desteği temin edilmektedir. Kaliteli bir hizmeti makul rakamlar ile almak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca Ankara’dan İstanbul’a, Gaziantep’e ve Eskişehir’e de sevkiyatlar düzenlenmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir