Ankara Asansörlü Nakliyat-Şentepe Nakliyat

Evden Eve Asansörlü Nakliyat
Evden eve taşımacılık sektöründeki yeni ve giderek gelişen teknolojilerden bir tanesi olan evden eve asansörlü nakliyatcılık en ideal koşullarla hizmetinize sunuluyor. Asansörlü taşımacılık hem hızlı, hem de daha güvenilir bir taşıma alternatifi olarak dikkat çekiyor. 20 dakika içinde kurulabilen taşıma asansörü 15 kat yüksekliğe kadar çıkabiliyor. Özellikle yüksek katlardaki ev ve ofisler için tercih edilen bu yolla taşınma süresi kısalıyor, gerekli olan iş gücü azalıyor. Ankara ilinde bu özel hizmeti veren ilk şirketlerden bir tanesi olan Şentepe Nakliyat, en ideal asansörlü nakliyatcılık fiyatları ile de öne çıkıyor.

Asansörlü nakliyat yaygınlaşıyor
Müşteri memnuniyeti sağlamak üzere nakliyat şirketlerinin giderek daha fazla tercih ettiği asansörlü taşıma hizmetleri bu alandaki en yeni teknolojileri içeriyor. Riskleri en aza indiren, eşyaların zarar görmesini önleyen, taşınma hızını artıran bu yöntem, nitelikli hizmet isteyen müşterilerin de tercihi oluyor. Hem müşteri, hem firma için bir hayli avantajlı olan asansörlü nakliyatcılık fiyatları da uygun seviyede seyrediyor.

Eksperler apartmanınızı inceliyor
Evden eve taşımacılık sırasında asansörlü nakliyatcılık tercih eden müşteriler bunun için Şentepe Nakliyat uzmanlarından yardım alabiliyor. Firma eksperleri yapmış oldukları keşif ile binanın asansör kullanımına uygun olup olmadığını denetliyor. Eğer evinizin önünde asansör kullanımına uygun alan var ise, asansör kurulumu için gerekli hesaplamalar yapılıyor. Asansör kullanımına en ideal nokta belirleniyor ve asansörün pozisyonu ayarlanıyor.

Balkondan aşağı güvenli taşıma
Asansörlü nakliyat esnasında evin balkonuna veya uygun bir penceresine kurulmuş olan raylı sistem ile evin içerisindeki paketlenmiş eşyalar kolayca aşağı indiriliyor. Bina merdivenleri ile yapılan nakliyat işlemine göre bir hayli pratik, çok daha hızlı ve çok daha güvenilir olan asansörlü nakliyatcılık eşyaların taşınırken zarar görme ihtimalini bir hayli azaltıyor. Özellikle apartman merdivenlerinde yapılan nakliyat sırasında sık görülen çizilme, kırılma gibi rizikolar sıfıra iniyor.

Her türlü eşya için uygun
Asansörlü nakliyat sistemi her çeşit ev eşyasını taşımaya imkan veriyor. Mobilyalardan beyaz eşyaya, cam eşyalardan farklı parçalara tüm eşya grupları gönül rahatlığıyla taşınabiliyor. Ofis taşımaları için de kolaylıkla kullanılabilen bu yolla nakliye sırasında herhangi bir stres yaşamadan kullanılabiliyor.

Asansörlü taşımacılık sırasında çevrede meydana gelebilecek rahatsızlıklar da minimuma indiriliyor, eşyalar gibi apartman merdivenlerinin, duvarlarının zarar görmesi de önleniyor. Komşuları rahatsız ederek tatsızlığa neden olabilecek ses, gürültü gibi olumsuzluklar da yaşanmıyor.

Üst seviyede hizmet kalitesi
Şentepe Nakliyat asansörlü nakliyatcılık müşterileri için de şehirler arası taşımacılık veya şehir içi taşımacılık müşterileri için olduğu gibi üst düzey hizmet kalitesi vaat ediyor. Özenle paketlenen eşyalar, binadan indirildikten sonra en son teknoloji kapalı kasa araçlara yükleniyor. Tüm taşınma sürecinin sigorta altında olduğu Şentepe Nakliyat’ta müşterinin isteği doğrultusunda hedef adreste de asansörlü nakliyat yapılabiliyor. Asansörlü nakliyatta görev alan personelin de işinin ehli olmasına, en kaliteli hizmeti vermesine ve taşınma sırasında ortaya çıkacak ihtiyaçlara teknik açısından yanıt verebilecek potansiyeli taşımasına dikkat ediliyor.

En ekonomik fiyatlarla en güvenli taşımacılık
Şentepe Nakliyat’ın sunmuş olduğu hizmet kalitesi kadar, asansörlü taşıma fiyatları hakkında bilgi almak için de web sitesini inceleyebilir, şirket temsilcileri ile temasa geçebilirsiniz. Asansörlü nakliyat, evden eve taşıma ve ofisten ofise taşımacılık fiyatları hakkında en ideal alternatifler Şentepe Nakliyat teminatı ile sunuluyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir